Zná to snad každý: Začátkem nového roku už vážně se sebou začnu něco dělat! Nebo taky od prvního jarního dne (pěkně do plavek), po narozeninové oslavě anebo taky kdykoli jindy. Je jedno, jaký den si stanovíme – výsledek je stejný. Pokud se opravdu odhodláme, zvolíme natolik drastickou dietu, že našemu tělu už nevydrží nervy a po několika týdnech sebezapření se vrhne na první fastfood či cukrárnu, kterou potká po cestě z práce.

Velké změny nejsou dobré pro nikoho a pro naše vlastní tělo už vůbec ne. Pokud chcete opravdu se svou postavou a zdravím něco udělat, cítít se lépe a být fit, volte cestu zdravého životního stylu a pozvolných změn.

Nechte se inspirovat řadou receptů, poznatků o potravinách a pohybu!

Zdravá výživa nebo zdravé stravování a zdravý životní styl jsou poslední dobou stále častěji diskutovaná témata. Dnešní doba plná rychlých občerstvení a nekvalitních potravin si vybírá daň na našem zdraví a nárůstu obezity. Sedavé zaměstnání a neustálý stres naší postavě také příliš nepřispívají. Jak si udržet kondici, být zdravý a fit?

Zdraví, krása a dieta… štěstí nadosah!

Nehledejte cestu ke štěstí, ale najděte s námi způsob, jak ho dosáhnout!

Nechte se inspirovat zdravými recepty, tipy a radami! Naučte se svému tělu naslouchat. Nebojuste proti své postavě, spojte svou mysl se svým tělem, bojujte o své zdraví jako tým!

Pečujte o své zdraví a začněte žít zdravě!

Zdraví začíná ve vaší mysli. Zastavte se a zapřemýšlejte, co pro sebe můžete udělat. Za krásnou postavou se neskrývají žádné hladovky, ale správná kombinace vyvážené stravy, pohybu a odpočinku a spánku.

Máte nějaký voňavý a zdravý recept? Podělte se o něj s námi! Napište nám jej a my jej zveřejníme i s vaším jménem či přezdívkou. Sbírejte hodnocení od ostatních kuchtiček a kuchtíků!

Napište nám!

Pohyb

Zdravý životní styl není jen o změně jídelníčku, ale o změně životního stylu a celkovémupřístupu k životu. Mít krásné tělo neznamená myslet jen na jídlo, které si stále musíte odpírat. Hladověním docílíte jen naprostého vyčerpání organismu, chronické únavy a ochablého svalstva.

Lidské tělo je složeno z několika stovek svalů, bez svalůse ani nenadechneme. Přesto je bereme jako samozřejmost. Začněte aktivně pečovat o své tělo a ono vám vše stonásobně vrátí.

Je to právě svalová hmota, která za nás spaluje tuky a cukry, je to právě svalová hmota, která dává vašemu tělu tvar. Svaly v přiměřené a zdravé míře za vás dokáží až neuvěřitelné věci!

Inspirujte se v naší rubrice POHYBEM KE ZDRAVÍ!