Magazín o bydlení a životním stylu

Bydlení nás baví – lifestylový magazín o bydlení a životním stylu.

Zdraví, krása, dieta… štěstí na dosah! Magazín o zdraví a kráse.

Jak se přestěhovat snadno a rychle? Užitečné rady a tipy na stěhování. Stěhování-reality.cz. Magazín o stěhování a bydlení.

Realitní zpravodajství

Hledáte přehledné realitní zpravodajství pro laiky i profesionály? Novinky ze světa realit: Realitní zpravodajství.

Realitní zprávy stručně, jasně a výstižně, realitní bleskové zpravodajství, zprávy, které přečtete do jedné minuty Realitní Bleskovky.

Máte oficiální či zajímavou zprávu ze světa realit, o bydlení, nových trendů hypoték či právní novinky? Možnost vložení tiskovky zdarma.Realitní tiskovky

Realitní zpravodajský servis pro vás zajišťuje mediální agenturaReality Média.

Bydlení a reality

Stále více Čechů hledá luxusní bydlení. Kde najít nabídky luxusních nemovitostí? CzechLuxuryHomes Jediný možný přístup k neveřejným nabídkám luxusních nemovitostí.

Prodej s realitkou či bez realitky? Vyberte si to výhodnější pro vás – 1. srovnávač realitních služeb Snadné reality. Prodáte rychle, bezpečně a šetříte desetitisíce. Chcete koupit za lepší cenu? Nechat si nemovitost zdarma prověřit nezávislým právníkem a stavebním technikem? Pak využijte asistenční službu Snadných realit a nechte si vyjednat lepší cenu.

Kupujete nemovitost? Hledáte domy, byty pozemky ke koupi či nájmu? Celorepubliková inzerce domů, bytů, pozemků či kanceláří za konečnou cenu, bez provize. Reality-BezProvize.cz.

Hledáte klidnou lokalitu pro bydlení, místo pro život? Podívejte se na hodnocení lokality i body zájmu v okolí na Kde chci žít, hodnocení lokality.

Nejvýhodnější hypotéka, plachta na nemovitost či inzerce na Srealitách? Není problém! Přijďte si vše vyřídit na kontaktní místoRealit-Point. Vše pro bezpečný prodej a koupi s realitkou i bez realitky.

Poradenství, právo

Prodáváte nebo kupujete nemovitost? Potřebujete poradit s koupí, prodejem, nájmem? Ptejte se odborníků z oblasti práva, realit či hypoték. Realitní poradna

Prodej či koupě nemovitosti se neobejde bez dobře připravených smluv. Nechcete platit nekonečné peníze za právníka? Chcete právníka, který se specializuje na problematiku prodeje a koupě nemovitostí a realitám skvěle rozumí? Realitní balíček pro prodej a koupi nemovitosti bez realitky. Osobní realitní právník vám zajistí smlouvy na míru, úschovu a právní poradenství za bezkonkurenční cenu od 4,4 tis. Kč za komplet!

Známe triky, podvody a manipulace, které na vás realitka vyzkouší. Rady právníků a otevřené fórum. BlacklistReality.cz

Jistina, aukce, nemovitá věc… také se ztrácíte v realitních pojmech? Nevadí, vše přehledně najdete v Realitním slovníku. Pojmy z oblasti práva, stavebnictví či realit na jednom místě.

Kurzy, semináře, vzdělávání

Kurzy pro kupující a prodávající pod záštitou neziskové organizaceInstitut moderního vzdělávání, o.p.s. Podporujeme zvyšování realitní gramotnosti. Pomáháme vám bránit se realitním šmejdům. Účastníky seminářů už nikdo neoškube.

Rozcestník – další zajímavosti