Sdílejte se svými přáteli...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone

Vánoce už jsou skoro ani ne za týden, ještě stále nemáte nachystány všechny dárky pro své blízké? Vyzkoušeli jsme pár vychytávek! Stačí jen trocha šikovnosti a fantazie.

Broušené kamínky

S kamínky v kombinaci s lepidlem zvládnete prakticky cokoli. Z obyčejného černého trička se tak může během pár chvil stát trendy kousek šatníku, stačí jen nakoupit kamínky a lepidlo na ně určené. S těmito dvěma pomocníky zvládnete hravě rozzářit zimní čepici či ozvláštnit džíny – a originální dárek je na světě!

Flitry, perličky

Stejným způsobem si můžete vyhrát i s flitry či perličkami. Plochu potřeme lepidlem a zasypeme flitry či perličkami. Touto metodou můžete vyrobit krásná vánoční přání, ozdobit šperkovnice či dárkové krabice nebo vyrobit zbrusu nové střevíčky na ples. Fantazii se meze nekladou.

Vázičky

Vyrobte si vlastní okrasnou vázu! Společnými silami jsme se do toho pustili i my, výsledek sice nebyl zcela ideální, nebyl potřebný materiál ani čas jej shánět, ale víme, jak na to! Na okrasnou vázu budete potřebovat prázdnou láhev ideálně z čirého skla, barvy ve spreji, lístky rostlin a oboustrannou lepicí pásku.

Prázdnou láhev důkladně vymyjeme. Připravíme si lístky rostlin, které dekorativně připevníme kousky lepicí pásky na láhev, přestříkáme barvami a necháme zaschnout.

TIP: Barvy nastříkávejte raději venku a proti větru, vyhnete se tak nabarvenému oblečení.

Až jsou barvy suché, odstraníme lístky a zbytky lepicí pásky. Hrdlo láhve můžeme ovázat kouskem provázku nebo mašlí.

TIP: Lístky rostlin můžete nahradit třeba vystřiženými vločkami z papíru nebo láhev jen tak omotat provázkem!

Sdílejte se svými přáteli...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someone